Fontanny z Kamienia

Polska United Kingdom Deutschland Ceska Republika Rossiya

 
 

WebMaster

:: Kontakt :: Symbole na stronie :: Rozdzielczość :: Kodowanie ::
:: Języki skryptowe :: Przeglądarki internetowe :: Host ::
:: Logowanie :: Serwer WWW :: Twój komputer w Internecie ::

Kontakt :)

Kontak z WebMasterem w celu usunięcia znalezionych błędów, sugestii, propozycji poprzez program pocztowy zamontowany na komputerze użytkownika / internauty, lub pisząc ze strony WWW na adres delikatnie(at)gmail.com z dopiskiem Fonatnny z Kamienia. Alternatywną metodą może być rozmowa poprzez komunikator Gadu-Gadu, z numerem status 3594626.

Symbole na stronie

Wszystkie ikony plików, które możesz znaleźć na Naszej stronie, można łatwo zidentyfikować. Lecz bywa czasami, że nie wiemy jaki program go otwiera i skąd pobrać taki program.

 • PDF (ang. Portable Document Format) - jest formatem plików służącym do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych, stworzonym i promowanym przez firmę Adobe Systems. Czytniki tego formatu (program Acrobat Reader) są udostępniane za darmo przez firmę Adobe na wiele platform sprzętowo-programowych. Dla polskiego użytkownika istotna jest możliwość poprawnego generowania i odczytywania polskich liter w tymże dokumencie; więcej...

 • TXT - format pliku składającego się tylko z niesformatowanego tekstu. Jest to podstawowy format plików, będący podstawą wielu innych (np. HTML-u). Wszystkie systemy operacyjne posiadają czytniki i edytory tego formatu :)

Rozdzielczość

 • Jeżeli chodzi o rozdzielczość, przyjęto 1024*768, jako najbardziej optymalne do przeglądania strony. Przy czym okno ulega częściowemu 'samodopasowaniu'.

 • Strona wyśmienicie wygląda w trybie pełnoekranowym, z reguły klawisz "F11".

Kodowanie

 • Przyjęto standard internetowy, dla centralnej europy w tym języka polskiego: iso-8859-2, lecz jeśli gdzieś w tekście pojawią krzaczki proszę o kontakt, poniektóre części kodów wykonywanie są w Unicode (UTF-8).

Języki skryptowe

 • Oczywiście HTML, wraz z CSS.

 • Stosowano elementy JavaScript (bardzo przydatny język). Pewnych funkcji nie wykonasz inaczej niż z jego pomocą. Kod całkowicie wykonywany jest po stronie użytkownika, przez przeglądarkę.

 • PHP (ang. PHP Hypertext Preprocessor) jest to skryptowy język programowania służący przede wszystkim do tworzenia dynamicznych stron WWW i wykonywany w tym przypadku po stronie serwera.

Przeglądarki internetowe

 • Z Internet Explorer 7 strona jest kompatybilna, wszystkie skrypty, i kod rozpoznawane są prawidłowo. Denerwującym mankamentem jest niepoprawna interpretacja i formatowanie niektórych tabel utworzonych w czystym HTML'u, oraz różne niedociągnięcia w arkuszach stylów.

 • Opera 8 strona wyświetlana jest wraz z ograniczeniami przeglądarki, tj. małe niedociągnięcia w arkuszach stylów, jak i problemy z lokalizacjami w ramkach. Problemy te zniwelowano w wersji 9+

 • Z Mozilla FireFoks 1.5+ strona także współpracuje poprawnie, ewentualne ukryte problemy są na poziomie Opery 9. Wiele udogodnień wprowadzono w  wersji 2.0+ strona współpracuje poprawnie w prawie 100%.

 • Z innymi przeglądarkami, efekty współpracy są mi nie znane. Wdzięczny będę za przelanie mi krótkiego opisu.

Serwer WWW

IP serwera: 85.128.160.57:80
Nazwa hosta: fontanny.nazwa.pl
Nazwa servera: fontanny.net
Oprogramowane: Apache/2
Nazwa i wersja protokołu komunikacyjnego: HTTP/1.0
System operacyjny: Linux 5.0.0-37-generic #40~18.04.1-Ubuntu SMP Thu Nov 14 12:06:39 UTC 2019
Architektura procesora (rodzina): x86_64

Obsługiwane PHP
PHP Logo !

Wersja PHP: 5.3.29
Interfejs pomiędzy web serwerem i PHP: fpm-fcgi
Wersja CGI jaką używa serwer: CGI/1.1
Ostatnia modyfikacja: 2008-02-26 12:13:51 +0100 GMT
Sygnatura serwera:

Podstrona:


Adres skryptu: /home/fontanny/ftp/www/index.php
Żądany adres: /www/index.php?l=webmaster,1
Nazwa skryptu: /www/index.php

Twój komputer w Internecie

Twój adres IP: 35.175.201.14
Nazwa hosta dostępu: ec2-35-175-201-14.compute-1.amazonaws.com

Przeglądarka WWW

Przyszedłeś z adresu: 35.175.201.14
Metoda dostępu do strony: GET
Twoja przeglądarka obsługuje: text/html, application/xhtml+xml, application/xml;q=0.9, */*;q=0.8
Komunikuje się z serwerem poprzez protokół: HTTP/1.0
Port, na którym słucha przeglądarka: 34552
Nazwa (wersja, model, itp): CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Akceptowane języki: en-US, en;q=0.5
Akceptowane kodowania znaków:
Akceptowane rodzaje pakowania przesyłu: br
Typ połacznia z serwerem: close

 
 
Słowo o fontannach...

Fontanny to nasza pasja, dlatego też wkładamy w nie całą duszę! Równocześnie, jako profesjonaliści, podchodzimy do wykonywanej pracy z najwyższą precyzją i zaangażowaniem. Cały proces technologiczny jest ściśle nadzorowany, co w efekcie końcowym daje Nam satysfakcję, a Klientowi produkt najwyższej jakości! Sami projektujemy, produkujemy i montujemy nasze fontanny. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie pomysły i sugestie Klientów. Stale wzbogacamy ofertę Firmy. Gwarantujemy użycie najwyższej klasy podzespołów i materiałów!


Wygenerowano w 0.004 sek. Ostatnia aktualizacja strony: sobota, 09 stycznia 2008 15:08:32 +0100 GMT
Od 29 grudnia 2007 odwiedzono Nas razy!