Fontanny z Kamienia

Polska United Kingdom Deutschland Ceska Republika Rossiya

 
 

WebMaster

:: Kontakt :: Symbole na stronie :: Rozdzielczość :: Kodowanie ::
:: Języki skryptowe :: Przeglądarki internetowe :: Host ::
:: Logowanie :: Serwer WWW :: Twój komputer w Internecie ::

Kontakt :)

Kontak z WebMasterem w celu usunięcia znalezionych błędów, sugestii, propozycji poprzez program pocztowy zamontowany na komputerze użytkownika / internauty, lub pisząc ze strony WWW na adres delikatnie(at)gmail.com z dopiskiem Fonatnny z Kamienia. Alternatywną metodą może być rozmowa poprzez komunikator Gadu-Gadu, z numerem status 3594626.

Symbole na stronie

Wszystkie ikony plików, które możesz znaleźć na Naszej stronie, można łatwo zidentyfikować. Lecz bywa czasami, że nie wiemy jaki program go otwiera i skąd pobrać taki program.

 • PDF (ang. Portable Document Format) - jest formatem plików służącym do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych, stworzonym i promowanym przez firmę Adobe Systems. Czytniki tego formatu (program Acrobat Reader) są udostępniane za darmo przez firmę Adobe na wiele platform sprzętowo-programowych. Dla polskiego użytkownika istotna jest możliwość poprawnego generowania i odczytywania polskich liter w tymże dokumencie; więcej...

 • TXT - format pliku składającego się tylko z niesformatowanego tekstu. Jest to podstawowy format plików, będący podstawą wielu innych (np. HTML-u). Wszystkie systemy operacyjne posiadają czytniki i edytory tego formatu :)

Rozdzielczość

 • Jeżeli chodzi o rozdzielczość, przyjęto 1024*768, jako najbardziej optymalne do przeglądania strony. Przy czym okno ulega częściowemu 'samodopasowaniu'.

 • Strona wyśmienicie wygląda w trybie pełnoekranowym, z reguły klawisz "F11".

Kodowanie

 • Przyjęto standard internetowy, dla centralnej europy w tym języka polskiego: iso-8859-2, lecz jeśli gdzieś w tekście pojawią krzaczki proszę o kontakt, poniektóre części kodów wykonywanie są w Unicode (UTF-8).

Języki skryptowe

 • Oczywiście HTML, wraz z CSS.

 • Stosowano elementy JavaScript (bardzo przydatny język). Pewnych funkcji nie wykonasz inaczej niż z jego pomocą. Kod całkowicie wykonywany jest po stronie użytkownika, przez przeglądarkę.

 • PHP (ang. PHP Hypertext Preprocessor) jest to skryptowy język programowania służący przede wszystkim do tworzenia dynamicznych stron WWW i wykonywany w tym przypadku po stronie serwera.

Przeglądarki internetowe

 • Z Internet Explorer 7 strona jest kompatybilna, wszystkie skrypty, i kod rozpoznawane są prawidłowo. Denerwującym mankamentem jest niepoprawna interpretacja i formatowanie niektórych tabel utworzonych w czystym HTML'u, oraz różne niedociągnięcia w arkuszach stylów.

 • Opera 8 strona wyświetlana jest wraz z ograniczeniami przeglądarki, tj. małe niedociągnięcia w arkuszach stylów, jak i problemy z lokalizacjami w ramkach. Problemy te zniwelowano w wersji 9+

 • Z Mozilla FireFoks 1.5+ strona także współpracuje poprawnie, ewentualne ukryte problemy są na poziomie Opery 9. Wiele udogodnień wprowadzono w  wersji 2.0+ strona współpracuje poprawnie w prawie 100%.

 • Z innymi przeglądarkami, efekty współpracy są mi nie znane. Wdzięczny będę za przelanie mi krótkiego opisu.

Serwer WWW

IP serwera: 85.128.160.57:80
Nazwa hosta: fontanny.nazwa.pl
Nazwa servera: fontanny.net
Oprogramowane: Apache/2
Nazwa i wersja protokołu komunikacyjnego: HTTP/1.0
System operacyjny: Linux 4.4.0-164-generic #192-Ubuntu SMP Fri Sep 13 12:02:50 UTC 2019
Architektura procesora (rodzina): x86_64

Obsługiwane PHP
PHP Logo !

Wersja PHP: 5.3.29
Interfejs pomiędzy web serwerem i PHP: fpm-fcgi
Wersja CGI jaką używa serwer: CGI/1.1
Ostatnia modyfikacja: 2008-02-26 12:13:51 +0100 GMT
Sygnatura serwera:

Podstrona:


Adres skryptu: /home/fontanny/ftp/www/index.php
Żądany adres: /www/index.php?l=webmaster,2
Nazwa skryptu: /www/index.php

Twój komputer w Internecie

Twój adres IP: 3.214.184.196
Nazwa hosta dostępu: ec2-3-214-184-196.compute-1.amazonaws.com

Przeglądarka WWW

Przyszedłeś z adresu: 3.214.184.196
Metoda dostępu do strony: GET
Twoja przeglądarka obsługuje: text/html, application/xhtml+xml, application/xml;q=0.9, */*;q=0.8
Komunikuje się z serwerem poprzez protokół: HTTP/1.0
Port, na którym słucha przeglądarka: 55380
Nazwa (wersja, model, itp): CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Akceptowane języki: en-US, en;q=0.5
Akceptowane kodowania znaków:
Akceptowane rodzaje pakowania przesyłu: gzip
Typ połacznia z serwerem: close

 
 

A word about fountains...

Fountains are our passion that’s why we are putting soul into our work. As a professionals we are practicing our profession with the highest precision and engage. Whole fabrication process is fully controlled that’s why it gives so much satisfaction to us, and the highest quality product to out customers. We are designing, fabricating and assembling our fountains individually. We are open for any suggestions and new ideas. Our offer expands constantly. Top class materials and highest quality accessories is guaranteed!


Wygenerowano w 0.003 sek. Ostatnia aktualizacja strony: sobota, 09 pażdziernika 2008 15:08:32 +0100 GMT
Od 29 grudnia 2007 odwiedzono Nas razy!